Gruplara Özel Kartepe Kayak Turları

Kış sezonu açılır açılmaz dolmaya başlayan Kartepe özellikle Sömestr tatilinde üniversite topluluklarının merkezi haline geliyor. Dağcılık, kayak ve kamp gruplarının akın ettiği ilçede oteller doluluk oranına ulaşıyorlar. Özellikle İstanbul ve Ankara’ya yakın olması, gelişmiş ulaşım ağı ve pistlerinin kullanılabilirliği sebebiyle tercih edilen kayak merkezi birbirinden farklı sosyal aktiviteler ve olanaklar tanıyor.

Ayrıca günümüzde şirketlerin ve kurumların düzenledikleri motivasyon gezilerinin odağı. Kış mevsiminin ve iş hayatının yorucu havasından kaçmak isteyenler soluğu bembeyaz pistlerde alıyor. Bizler de sizin için bu organizasyonları mümkün olduğunca kaliteli bir şekilde düzenlemeye çalışıyoruz. Dernekler, sivil toplum kuruluşları, liseler ve orta okullar da bu fırsatlardan yararlanabilirler.

Günübirlik ve hafta sonu konaklamalı turlarla geleceğiniz Kartepe’de kayak ekipmanlarınızı edinerek eğitiminizi alabilir, trekking ve yamaç paraşütü etkinliklerine katılabilir, at binebilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Tatil Home olarak kayak merkezlerine düzenlediğimiz turlardan diğerleri ise:

  • Uludağ
  • Kartalkaya
  • Palandöken
  • Erciyes
  • Sarıkamış

En Popüler Kartepe Turları

Abone Ol

Kartepe turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..