Haftasonu Kartepe Turu

  • Hareket: Kesin Kalkış
  • Süre: 2 gün
  • Başlayan Fiyatlar: 199 TL

Hafta sonu kesin kalkışlı 1 gece konaklamalı Kartepe turu ile doyasıya kayak yapma fırsatımız olacak! Cumartesi sabahı hareketle Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinden biri olan Kartepe’de kışın ve bembeyaz kar örtülerinin tadını çıkaracağız.

12 doğal pisti ve 1500 metrede kurulu tesisleri ile tam bir kayak coğrafyası olan Kartepe’de gündüz kayak yaparken gece konforlu ve sıcak odalarımızda konaklayacağız. Bu fırsatı kaçırmayın!

Rezervasyon Yaptır Soru Sor

*

Yemyeşil Yaylalar

Kartepe’nin bembeyaz kar örtüsünün kalkmasından sonra rengarenk çiçekleri ile sizi karşılayan Kuzu, Soğucak, Eğretlidüzü yaylalarını görmeden dönmeyin. Kamp ve piknik aktiviteleri de yapabilirsiniz.

*

Pişmaniye

Yörenin vazgeçilmez yiyeceği olan Pişmaniye sevdiklerinize hediyelik olarak götürebileceğiniz Kocaeli şehrinin en meşhur lezzetlerinden. Kakaolusu, vanilyalısı, çikolata kaplamalı ve fıstıklısı ağızlarınızı tatlandıracak.

*

Renkli Festivaller

Offroad yarışları, Ayva Festivali, Yayla şenlikleri, At yarışları ve daha nice eğlenceli organizasyon sizi bekliyor. Bölgenin tarihini ve kültürünü yakından tanıma fırsatı yakalayacaksınız.

Hafta Sonunuzu Kayak Yapmaya Ayırın!

Tur Programı

1.GÜN:KARTEPE KAYAK MERKEZİ

Değerli misafirlerimiz, 06:00 Bakırköy İncirli Ömür plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 06:30 Mecidiyeköy 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü 07:15 Kartal Köprüsü Altı 07.30 Çayırova Mc Donald’s Önünden Tatilhome Turizm  ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz. Zirveye ulaştığımızda rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz Burada dileyen misafirlerimiz kayak ve kızak yapabildiği gibi. Kayak yapmayan veya yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. Akşam 16.30’a kadar kayak yapabilir ve serbest zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 16.30’de aracımızda toplanarak turumuza İzmit’te  Ramada Plaza otelimize hareket ederek devam ediyoruz.  Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde.

Not: Ramada Plaza Otellimizde Hamam, Sauna Havuz imkanlarından da faydalanıyoruz.

2.GÜN: KARTEPE KAYAK MERKEZİ

Değerli misafirlerimiz otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 09.00’ de otelden hareketle yaklaşık 40 Dakikalık yolculuk ile ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden Kartepe ye çıkıyoruz tam gün kayak keyfi ve gün bitimi saat 16.30 da belirlenen buluşma yerinde otobüsümüzle İstanbula’a doğru hareket ediyoruz. İstanbul’ a varışımızın ardından bir başka Tatilhome organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz

Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 Koltuklandırma,Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı Ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 ” LCD Monitör, Bu Araçlarımızda Cep Telefonu Kullanılmaz.

Neler Dahil?

* Lüks Otobüslerle İle Ulaşım

* Otelde  1  Gece Akşam Yemeği

* Otelde 1 Gece Sabah Kahvaltı

* Otelde Yarım Pansiyon Konaklama

*  Tatilhome Gidiş-Dönüş Araç İçi ve İkram ve Kahvaltı Paketi

* Tatilhome Turizm Güvencesi

* Park Ücretleri

* 1618 Nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Neler Dahil Değil?

* Skipass ücretleri

* Kayak takımı ve elbiseleri Kiralama ücretleri

* Öğle Yemekleri

* Tüm Yemekler de Alınan İçecekler

* Kişisel harcamalar

Ekipman Ücretleri

* KAYAK TAKIMI GÜNLÜK               35 TL

* BOARD KİRASI GÜNLÜK                35 TL

* SALOPED(pantolon) GÜNLÜK          20 TL

* KAYAK KIYAFETLERİ ALT ÜST GÜNLÜK  40 TL

* MONT GÜNLÜK 20 TL

* KIZAK PLASTİK GÜNLÜK  10 TL

* KIZAK DİREKSİYONLU GÜNLÜK 30 TL

* KIZAK DİREKSİYONLU 2 KİŞİLİK GÜNLÜK  40 TL

* GÖZLÜK GÜNLÜK           20 TL

* ELDİVEN (satılık)           20 TL

KIZAK YAPACAK OLAN MİSAFİRLERİMİZE KIZAK PİSTİ KULLANIMI GÜNLÜK SINIRSIZ 30 TL DİR

SKİ PASS FİYATLARI

GÜNLÜK SINIRSIZ 100 TL


Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.

Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.

Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.

Program öncesi ve sırasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.

Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.


Turlarımız, minimum 30 kişi ile büyük otobüslerle hareket etmektedir.30 kişi altında sayıya ulaşıldığında 27 kişilik veya 18 kişilik araçlarla yapılır.

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Bayramlarda ve özel günlerde fiyatlar geçerli değildir.