Kartepe Ulaşım Fırsatları

  • Başlayan Fiyatlar: 80 TL

Kartepe Kocaeli şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunuyor. İstanbul’dan yaklaşık 1 – 1,5 saatte, Ankara’dan ise 3 saatte kayak merkezine ulaşılıyor.

2012’de kapatılan Cengiz Topel Havalimanı uzak illerden gelen kayakçılara kolaylık tanıyorken günümüzde bu imkana ulaşılamıyor.

Kendi aracınızla gelecekseniz de kış mevsiminin kötü hava koşullarını göz önüne almanız gerek. E-5, TEM, İstanbul – İzmit, Adapazarı – İzmit ve Anadolu Otobanı ile Afyon – Kütahya otoyollarını kullanabilirsiniz.

Otobüsle gelmek isterseniz Efe Tur, Metro, Kamil Koç, Ulusoy, İzmit Seyahat gibi pek çok firmanın düzenli seferleri bulunuyor. Otogardan servis, minibüs ve taksilerle yolcuğunuzu tamamlamanız mümkün.

Ancak daha ekonomik ve hızlı bir yöntem isterseniz Tatil Home olarak İstanbul – Kartepe arası sağladığımız ulaşım olanaklarından yararlanabilirsiniz. Tel otobüs bileti fiyatına gidiş dönüş bir yolculuk satın alabilirsiniz. Sunduğumuz bu fırsatı kaçırmamalısınız!

Rezervasyon Yaptır Soru Sor

*

Otobüs

Ferdi kaza sigortalı klimalı ve konforlu lüks araçlarımızda güvenle yolculuk yapabilirsiniz. En kısa sürede ve sorunsuzca ulaşım garantisi vermekteyiz.

*

%20 İndirim!

Tatil Home’dan otel rezervasyonu yaptıranlara İstanbul – Kartepe arası ulaşım fiyatlarında %20 indirim fırsatı sunulmakta. Sakın kaçırmayın!

*

Güvenli Ulaşım

Kayak merkezine sorunsuzca ulaşabileceğiniz, deneyimli şoförleri ile sizleri karşılayan Tatil Home güvenli yolculuklar sunuyor.

Kartepe Pistlerine Güvenle Ulaşın!


05:30 – Beylikdüzü Migros önü
05:50 – Bakırköy İncirli Durağı
06:10 – Mecidiyeköy Kat Otopark
06:30 – Kadıköy Evlendirme Dairesi
06:50 – Kartal E-5 Köprü altı


İSTANBUL KARTEPE ULAŞIM FİYATLARI
TEK YÖN : 80 TL
ÇİFT YÖN : 120 TL
GÜNÜBİRLİK TUR : 150 TL


Kalabalık gruplar halinde katılacağınız yolculuklarda önceden belirtmeniz dahilinde özel indirimler uygulanmakta. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


  • Yolculuk dahilinde kullanılmayan ulaşım iade edilmez.
  • Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü verilemez.
  • Yolculuk öncesi hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan yolculuklarda Tatil Home’un sorumluluğu yoktur.
  • Yolculuk halinde herhangi bir aksilik yaşanması durumunda yeni araç temin edilmektedir.
  • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında yolculuğu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.
  • Yolculuğun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
  • Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 0 549 580 30 98 Efe Karagöz