Sapanca Maşukiye Kartepe Turu

  • Hareket: Kesin Kalkış
  • Süre: 1 gün
  • Başlayan Fiyatlar: 90 TL

Tek günlük bir gezi ile Sapanca, Maşukiye ve Kartepe’yi görmek ister misiniz? Her Cumartesi ve Pazar hareketle düzenlediğimiz tur sayesinde bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Maşukiye’de alabalık keyfi yapmak, Sapanca Gölü kenarında çayınızı yudumlamak, Kartepe’de ise kayak ve diğer kış sporlarını gerçekleştirmek elinizde. Yerinizi ayırtarak keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Rehberiniz eşliğinde doğa ile iç içe bir program sizi bekliyor. Yakınlık sırasına göre ilçelere uğranan etkinlikte dileyen misafirlere serbest zaman tanınıyor, kayak yapıp çevre gezilerine katılmalarına olanak tanınıyor.

Rezervasyon Yaptır Soru Sor

*

Yemyeşil Yaylalar

Kartepe’nin bembeyaz kar örtüsünün kalkmasından sonra rengarenk çiçekleri ile sizi karşılayan Kuzu, Soğucak, Eğretlidüzü yaylalarını görmeden dönmeyin. Kamp ve piknik aktiviteleri de yapabilirsiniz.

*

Pişmaniye

Yörenin vazgeçilmez yiyeceği olan Pişmaniye sevdiklerinize hediyelik olarak götürebileceğiniz Kocaeli şehrinin en meşhur lezzetlerinden. Kakaolusu, vanilyalısı, çikolata kaplamalı ve fıstıklısı ağızlarınızı tatlandıracak.

*

Renkli Festivaller

Offroad yarışları, Ayva Festivali, Yayla şenlikleri, At yarışları ve daha nice eğlenceli organizasyon sizi bekliyor. Bölgenin tarihini ve kültürünü yakından tanıma fırsatı yakalayacaksınız.

Sapanca’nın Mavisi, Maşukiye’nin Yeşili, Kartepe’nin Beyazı

Tur Programı

Değerli misafirlerimiz

06.30 Yenibosna Yanyol BP Otoparkı ( Airport Outlet Center 50 Metre uzağında)
07.00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi  Merkez Ofis Önü
07.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı
07.45 Kartal Yemek Center
08.15 Çayırova Mc Donalds Önü
08.45 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit – Adapazarı yönünden ) hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz.

Otobüs içi ikramlar ile birlikte Maşukiye’ye hareket. 1.5 saatlik bir yolculuğun ardından ilk olarak yeşillikler içindeki Maşukiye’ye ulaşıyoruz. Burada size özel hazırlatacağımız muhteşem bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra bölgenin ön plana çıkmasında büyük bir rolü olan şelalelere doğru orta zorluk derecesindeki bir parkurda yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Yürüyüş sonrasında Kartepe’ye varış. Dileyen misafirlerimiz ( hava şartlarına göre köy kızakları ve şambreller ile kayak ) veya rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapabilirler. Öğle yemeği için Maşukiye iniyoruz öğlen yemeği sonrası, akşam çay ve kahvelerimizi ( Ekstra ) Sapanca Gölü kenarında yudumladıktan sonra İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Normal hava ve yol koşullarında saat 21.00 – 22.00 arası İstanbul’a ulaşıyor ve sizlere üzülerek veda ediyoruz.

Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı Ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 ” LCD Monitör, Bu Araçlarımızda Cep Telefonu Kullanılmaz.

MAN FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

MITSUBISHI SAFIR 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı,su ısıtıcılı mutfak ünitesi,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

MINIBUSLER

VW VOLT 12+1 veya 16 + 1Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* Tourisma veya Travego Mercedes vb. Otobüsler İle Ulaşım

* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

* Otobüs İçi İkramları

* Güvencesi

* Maşukiye’de Özel Köy Kahvaltısı ( Kiremitte Köy Peyniri, Kiremitte Köy Yumurtası, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Reçel, Bal, Kaymak, Tereyağı, Zeytin, Patates Cipsi, Patates Cipsi, Sigara Böreği, Acuka, Domates, Salatalık, Yeşil Biber, Söğüş, Kızarmış Ekmek, Limitsiz Çay )

* 1 Adet Öğle Yemeği ( Kiremitte Alabalık ya da Köfte, Kiremitte ½ Mantar ya da ½ Köy Peyniri, Salata 1 İçecek dâhil.

* http://www.osmanlibahcesi.com.tr/ Osmanlı Bahçesi

* Rehberlik Hizmetleri

* Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.

* Tüm Özel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

* Kayak Takımları ve Lift Ücretleri

* Uygun Yürüyüş Ayakkabısı

* Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet

* Yedek Çorap

* Yağmurluk

ÖNEMLİ: Bu turumuzda çocuk indirimi uygulanmaz. Tam ücret alınır. 00 – 1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz ve koltuk verilmez.


Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.

Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.

Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.

Program öncesi ve sırasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.

Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.